A Halmozottan Sérültek Heves Megyei Szövetségének „Halmozottan sérült emberek érdekképviseleti – civil szervezetei közötti együttműködés, hálózat kialakítása” című pályázati programjának keretein belül. három szakmai konferencia került megrendezésre „Az ernyőszervezet tartós együttműködésének előmozdítása, továbbfejlesztése, a hosszú távú kapcsolatrendszerek megalapozása” címmel. Az első konferencia helyszíne Nyíregyháza februárban, márciusban Gödöllőn, a záró program megrendezésére Egerben került sor áprilisban. Mindhárom helyen alkalmunk nyílt bemutatni az ernyőszervezetet a konferenciák résztvevőinek valamint a médiák képviselőinek.


