• 2021.07.12.

2012. június 30.-án az ÉFOÉSZ Komárom-Esztergom Megyei Értelmi Sérültek és Segítőik Egyesülete hívta meg a HSOÉSZ tagszervezeteit a soron következő taggyűlésre. A szakmai programnak a KEM Szent Rita Fogyatékos Otthona adott helyet. A helyszín megválasztásával célunk volt a tagszervezeteknek, szülőknek megmutatni egy olyan szociális intézményt, ahol halmozottan sérült gyermekek és fiatal felnőttek kapnak ellátást. A Telephely Igazgató Asszony jóvoltából a nap folyamán betekintést nyerhettünk az intézmény életébe, ami egyaránt elismerést váltott ki a szülők és a jelenlévő szakemberek részéről is.